KONST / Litografier / Grafiskt blad 14477449
nr 1447 7449
Grafiskt blad
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Handkolorerad relief. Signerad, numrerad 14/50, daterad 1975. Yttermått inklusive ram: 70x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:32:46
500 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr